Vrátný/strážný - vyhrazeno pro OZP
Eagle Eyes a.s.
Brantice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Brantice 430Hledáme zodpovědné pracovníky na pozici vrátný / strážný. Vše co požadujeme je poctivost, chuť do práce a srdce na pravém místě.

Pracovní náplň se odvíjí od požadavku zákazníka. Za svědomitost, spolehlivost a dobré výsledky ODMĚNY. Firemní bonusy : příspěvek na životní pojištění, ošatné, uniforma zimní / letní, uhrazení certifikátu pro výkon služby, výhodný rodinný telefonní tarif.

Pracovní místo je vyhrazeno pro osobu OZPPracovní doba (od - do) : Ranní směna 06.00 - 18.00 hod. Noční směna 18.00 - 06.

00 hod. Vždy 2 směny po sobě - potom 4 dny volno.Hlásit se na e-mail office hb-group.cz nebo na tel. č. 724 235 476 / 8 : 00 - 15 : 00 / Z : 9.7.2021

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost