Všeobecná účetní
Beskydské uzeniny, a.s.
Frýdek-Místek
před 3 dny
source : Hitprace

A11 z : 3 / 1 / 2019 a : 18 / 2 / 2019 Pracovní náplň : - navádění a účtování dodavatelských režijních faktur a další účetní operace.

Požadujeme : - min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru - praktická zkušenost s komplexním vedením účetní agendy min.

2 roky - orientace v účetních zákonech a předpisech - uživatelská znalost produktů MS Office, samostatnost, přesnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.

Nabízíme : - pracovní poměr na plný úvazek, práci ve stabilní, stále se rozvíjející společnosti, pracovní ohodnocení odpovídající odvedené práci, zaškolení a další školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace, samostatnou pracovní náplň s vysokou mírou zodpovědnosti, firemní stravování a další zajímavé benefity, příjemné pracovní prostředí, firemní výrobky.

Kontakt e-mailem viz výše

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost