Policista dopravní policie - Krajské ředitelství policie Praha
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy
Praha-Malá Strana, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Policista dopravní policie - Krajské ředitelství policie Praha hledá kolegy a kolegyně, parťáky, kteří budou hrdí na svoji profesi.

Jaká bude Vaše náplň práce : - pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách,- ochrana osob a majetku,- výkon služby v moderních dopravních prostředcích s technickým vybavením pro práci dopravní služby,- výkon služby na moderních motocyklech v barevném provedení,- výkon služby na úseku kontroly vnitrostátní, ale i zahraniční nákladní a autobusové dopravy za využití speciální techniky,- kontroly řidičů za využití nejmodernější techniky ke zjišťování rychlosti vozidel v barevném, ale i civilním provedení,- podílení se na zajištění ochrany a ozbrojených doprovodů finančních hotovostí po celém území České republiky,- podílení se na zajišťování ochrany a ozbrojených doprovodů prezidenta České republiky,- podílení se na zajišťování ochrany a doprovodů delegací hlav států a chráněných osob při návštěvách České republiky,- podílení se na zajišťování velkých sportovních a kulturních akcí, pořádaných na území celé Prahy,- šetření dopravních nehod a podílení se na objasňování závažných následků takových nehod na celém území Prahy za využití moderní techniky pro její zpracování a moderního vozového parku.

Požadujeme : - Občanství České republiky- Věk 18 let- Bezúhonnost- Středoškolské vzdělání zakončené maturitou- Dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilostNabízíme : - perspektivní zázemí organizace s možností kariérního růstu,- náborový příspěvek 150.

000,-Kč,- po ukončení Základní odborné přípravy, tzn. po roce plat 39.360,- Kč,- možnost stabilizačního příplatku ve výši až 5.

000,- Kč,- odchodné a výsluhový příspěvek,- 6 týdnů dovolené,- příspěvek na stravu s možností na několika místech Prahy,- příspěvek na penzijní pojištění,- bezúročná půjčka,- volný vstup do moderně vybavených posiloven,- práci ve směnném provozu,- možnost získání řidičského oprávnění pro skupiny A,- možnost odborného růstu, prostřednictvím vlastního školského systému, ve školách v Praze a Jihlavě,- výcvik ke zdokonalování v řízení vozidel na polygonu,- výcvik k řízení speciálních vozidel určených k opatření na státních hranicích,- výcvik střelby z pistole a samopalu,- možnost vysokoškolského studia na Policejní akademii při zaměstnání,- pro mimopražské policisty je zajištěno ubytování na 20 let zdarma.

Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost