Stavební technik 36.000-
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Ústí nad Labem, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Do naší stále se rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí přijmeme nově kolegu na pozici STAVEBNÍ TECHNIK. Bez tohoto se u nás neobejdete : SŠ technického směru znalosti z technologie staveb betonových a zděných konstrukcízákl.

znalosti pevnostních výpočtů stavebních prvkůznalost souvisejících norem předpisů a vyhlášekuživatelská znalost práce na PCřidičský průkaz BNáplň Vaší práce : Zodpovědnost za dodržení všech požadavků daných zákonnými předpisyZajišťování příp.

zpracování potřebné technické dokumentace pro prováděné stavební práce řídí a koordinuje práceKontrola a evidování výchozí revizeSledování technických novinek na základě prezentace firem (návštěvy veletrhy) a účastní se kurzů a školení potřebných pro rozvoj kvalifikaceJednání s dodavateli stavebního materiálu externími dodavateli stavebních prací a výrobci různých stavebních zařízeníJednání s revizními a zkušebními technikyZa dobře odvedenou práci se můžete těšit na následující : Mzda až 36.

000Kč HPP na dobu určitou po 1 roce neurčito Měsíční prémie 25 dní dovolené Zázemí ve stabilní společnosti Pružná pracovní doba Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění Škála benefitů vycházejících z vnitřních předpisů zaměstnavateleBudeme se těšit na Vaše zaslaná CV.

Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost