Specialista marketingu junior
La Lorraine Bakery Group
Kladno (République tchèque)
před 1 dnem

Hledáme kandidáta, který bude podporovat oddělení marketingu v klíčových aktivitách a bude se rozvíjet v oblasti marketingu a nových marketingových trendů.

Bude úzce spolupracovat v oblastech Trade i Brand marketingu.

Hlavní náplň práce :

  • administrativní a koordinační podpora marketingového týmu při aktivitách pro B2B a B2C komunikaci a marketingových výzkumech
  • komunikace s kolegy z ostatních zemí, spolupráce s korporátním týmem
  • spoluorganizace imagového focení a účast na něm
  • customer marketing aktivity - příprava POS, produktových katalogů, promo-letáků; komunikace s dodavateli (agentury, media atd.); grafické práce
  • správa a evidence marketingového skladu
  • správa fotek produktové fotogalerie, dolaďování grafiky
  • Požadujeme :

  • SŠ vzdělání s maturitou (obor marketing výhodou)
  • znalost češtiny (stylistika, gramatika) a angličtiny slovem i písmem podmínkou (komunikace s mateřskou firmou, překlady marketingových materiálů)
  • uživatelskou znalost práce na PC MS Office (zejména Excel a PowerPoint), InDesign (nebo jiný grafický program) výhodou, znalost sociálních sítí a online komunikace
  • ŘP sk. B
  • zákaznický přístup, odpovídající komunikační dovednosti, kreativitu, preciznost a smysl pro detail
  • dovednost plánování a organizování práce, schopnost dodržovat termíny a stanovovat priority
  • aktivní přístup, zájem o celoživotní učení
  • vztah k produktu (pečivo), zájem o nové trendy ve výživě a v pekařství
  • Nabízíme :

  • nástup ihned nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
  • přátelský tým a flexibilitu
  • možnost dalšího profesního růstu
  • zajímavé portfolio benefitů (mobil, stravenky, dovolená navíc, jazykové kurzy AJ, odborné vzdělávání, dotované stravování a denně pečivo zdarma)
  • Požádat