Sociální pracovník/ce
KOTEC o.p.s.
Cheb, Aš
před -32 minutou
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hlavní 257 / 49, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (do konce roku) - poté možné prodloužení.

Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba : Po-Pá 7 : 30-16 : 00 h. Náplň práce : poskytování sociální služby rodinám s dětmi, skupinám a jednotlivcům, u kterých existuje zvýšené riziko sociálního vyloučení (a to terénní nebo ambulantní formou), aktivizace uživatele služby v oblasti péče o rodinu a děti, zajištění sociálně-

právního poradenství, pomoc se sepsáním návrhů, žádostí a odvolání, základní a odborné poradenství. Požadujeme : odborná způsobilost dle zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách (v platném znění) - minimálně vyšší odborné vzdělání v SP, zkušenost v oblasti sociální práce (alespoň 1 rok), znalost práce na PC, vysoká míra zodpovědnosti, schopnost týmové spolupráce, flexibilita, schopnost samostatně rozhodovat, organizační schopnosti, spolehlivost, empatie, vstřícnost, ochota vzdělávat se, dobré komunikační dovednosti, řidičský průkaz sk.

B (aktivní řidič / ka). Nabízíme : osobní ohodnocení + vzdělávání a supervize v pracovní době, možnost profilace v oboru.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat Po-Pá 9 : 00-14 : 00 h) anebo e-mailem (projekty kotec.cz či vs.cpr.cheb kotec.

cz - zaslat strukturovaný životopis, motivační dopis) - následná osobní schůzka proběhne buď na adrese pracoviště či na adrese nám.

Krále Jiřího z Poděbrad 508 / 7, 350 02 Cheb (vše dle domluvy).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost