Zámečník/ montér
Markmont, s.r.o.
Třemošnice
před 3 dny
source : JenPráce.cz

Do strojírenské výroby v Pardubickém kraji v Třemošnice ( okr. Chrudim). hledáme šikovné ZÁMEČNÍKA / MONTÉR

Náplň práce :

  • Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.
  • Výroba elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla.

    Montáže dle výkresové dokumentace.

    POŽADUJEME :

  • praxe ve strojním oboru
  • Manuální zručnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • NABÍZÍME

  • Smlouvu na HPP
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • Možnost záloh
  • Ubytování zdarma
  • Příspěvek na cestovné
  • Možnost přesčasů
  • Místo výkonu práce :

  • Třemošnice (okr. Chrudim), Pardubický kraj
  • Směny :

    Třísměnný provoz s možností přesčasů dle dohody.

    Mzda :

    až 140 Kč / hod. dle pracovního zařazení

    Nástup dle dohody

    případě zájmu volejte či pište na tel : zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail : e-mail přes odpovědní formulář

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.