201878 - odbormý(á) referent(ka) / vrchní referent(ka) Oddělení kontrolního I
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
Praha
před 4 hodinami
source : Hitprace

Prvotní kontakt : tel. : 267 273 004 , e-mail : Petra.Markalousova fs.mfcr.czMísto výkonu práce : Petrohradská č.p. 1486 / 6, PrahaPožadujeme : - střední vzdělání s maturitní zkouškou- schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost- aktivní znalost práce s PC ( Word, Excel, Outlook)- odpovědnost, psychická odolnost- analytické myšlení, dobrý písemný i ústní projev- bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilosthttps : / / www.

financnisprava.cz / cs / financni-sprava / nabidka-zamestnani / app / detail / 5947656Náplň práce : - kontrolu daně z přidané hodnoty (DPH), komunikaci s daňovými subjekty v rámci kontrolních postupů a předkládání návrhů stanovisek k opravným prostředkům, plnění úkolů zadaných nadřízeným představeným.

 • komunikace s daňovými subjekty v rámci kontrolních postupů a předkládání návrhů a stanovisek k opravným prostředkům 25 dní dovolené 5 dní indizpozičního volnaMotivační ohodnocení + další nárokové příplatkyStabilitu a zázemí velké státní organizacePříspěvek na stravováníČerpání individuálních příspěvků z FKSPRekreace ve vlastních rekreačních zařízeních a letní tábor pro děti zaměstnancůVíceúčelová karta MULTISPORTPropracovaný vzdělávací programMožnost profesního růstu
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost