VETERINÁRNÍ ASISTENT/KA
MVDr. Lenka Műllerová
Ostrov, CZ
před 11 dny
source : Easy-prace.cz

VETERINÁRNÍ ASISTENT / KA Kontakt : pí MVDr. Lenka Müllerová, e-mail : použijte odpovědní formulář Předpoklady pro výkon práce : Předpokladem k přijetí na pozici asistenky je způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odborná způsobilost.

Osobnostní předpoklady : Kladný vztah ke zvířatům a lidem, znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování, loajalita, morální bezúhonnost, empatie, řidičský průkaz skupiny B.

Popis náplně práce : 1) Dbá přímých pokynů veteriární lékařky 2) Dbá na dodržování základních pravidel bezpečnosti a hygienických předpisů 3) Asistence při veterinární péči 4) Administrativa -

vedení PC dokumentace 5) Úklid pracoviště 6) Obstarání běžných záležitostí jako např. nákup čistících prostředků, odeslání korespondence atpod.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost