Content & Social Media Specialist
PIXMAN s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt : Tomáš Míka, tel. : 608 220 231, e-mail : tomas pixman.czMVP : Jankovcova č.p. 1037 / 49 - HolešoviceNáplň práce : Content Specialist / Správa webového obsahu - hledáme kolegyni / kolegu do týmu, který bude mít na starosti obsah webových stránek našich klientů převážně v oblasti kosmetiky v jazycích CZ / SK / HU.

Jedná se o administrativní práci, u které je třeba pečlivost, zodpovědnost a dobrá organizace své vlastní práce. Požadavky : Plynulá maďarština (rodilý mluvčí), angličtina na úrovni komunikace, čeština na úrovni porozumění.

Zkušenosti v oblasti content managementu nebo marketingu Pozitivní přístup k PC (uživatelsky), zájem o učení se nových věcíNabízíme : pružnou pracovní dobu, školení, rychlý kariérní růst, občerstvení na pracovišti, firemní akce, možnost částečného home office, zvláštní prémie, občerstvení na pracovišti, vzdělávání, firemní akce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost