Operátor/ka CNC obráběcích center
Josef Jelínek
Velký Osek, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

První kontakt : Biliková Eva, tel. : 602 230 572, 8 - 14 hod,e-mail : administrativa jelinek-mdt1.cz. Pracovní doba : Po - Pá 6 - 14 : 30 hod a 14 - 22 : 30 hod.

Požadujeme : - praxe se seřizováním CNC strojů výhodou- znalost materiálů a jejich chování - znalost procesu obrábění - schopnost čtení výkresové dokumentace - spolehlivost a přesnost.

Nabízíme : - benefity - stravenkový paušál v průměrné výši 1200 Kč, příspěvek za plnou docházku měsíčně ve výši 1330 Kč, měsíční ohodnocení mistra za dobře vykonanou práci až ve výši 2500 Kč, firemní akce- přátelský a kolegiální tým- moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě obce- dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti.

 • pracovní smlouva na dobu neurčitou.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost