Práce na unikátním CNC obráběcím stroji TOS
MPZ MB s.r.o.
Rohatsko, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Rohatsko č.p. 18294 04 Dolní BousovPrvotní kontakt : Telefon : 732 111 313, volat 7-14h.E-mail : Michaela.

bartova mpzmb.czPracovní náplňObrábění tvarově velmi složitých obrobků klasickou technologií i rychlostním obráběním na moderním obráběcím centru od českého výrobce TOS Naprogramuješ si stroj, seřídíš a obrobíš díl k dokonalostiV případě nutnosti různorodá práce na několika typech obráběcích strojů (zakázková výroba), obrábění na 3-osém a 5-osém CNC Práce na frézce, soustruhu, brusu na kulatoProgramování v systémech Sinumeric a HeidenhainPožadujemevzdělání v oborupraxe na CNCspolehlivost, samostatnostchuť učit se nové postupyprogramování v software Catia výhodou-Zaměstnanecké výhody) : kurzy a školení, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost