HR specialist - recruiter Ostrava
HR PROfi
Ostrava, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz
 • komplexní zajištění náboru pro různé pracovní pozice - dělníci, technici, administrativa. - nábor jak v rámci ČR, tak ze třetích zemí - inzerce - vedení pohovorů s kandidáty - komunikace s manažery oddělení a agenturami prácePožadujeme : - VŠ nebo SŠ s maturitou - 2 roky praxe v oblasti náboru (z výrobní firmy výhodou) - znalost zákoníku práce - příjemné vystupování, proaktivní přístup - AJ (emaily, videokonference) - ŘP.
 • B - aktivní řidičNabízíme : - mzdu dle zkušeností + 13. plat - 5 týdnů dovolené - občasný home office - stravenky, Cafeterie - odborná školení, jazykové kurzy a mnoho dalšího - nástup ihned nebo dohodouVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost