Zedník - stavební dělník
Stanislav Hrubý
Vimperk, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Výkon práce v Jihočeském kraji dle aktuálních zakázek.Práce na obdobné pozici vítána. Možnost zaučení.Náplň práce zahrnuje například : Orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci.

Orientace v pracovních a technologických postupech pro omítkářské, betonářské a zednické práce.Zdění nosných stěn, volně stojících nosných pilířů a příček, včetně osazování a zazdívání zárubní.

Nahazování, štukování a omítání ploch.Výroba malt a čerstvého betonu ze suchých maltových a betonových směsí.Dodržování zásad bezpečnosti práce, ochrany zdraví ve stavebnictví a při práci ve výškách.

První kontakt : e-mailem nebo telefonicky od 6 : 00 do 14 : 30 - Hrubý Stanislav, tel. : 602949544, e-mail : hruby.stanislav seznam.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost