Servisní technici krbových kamen a krbových vložek pro německy mluvící regiony
ROMOTOP spol. s r. o.
Suchdol nad Odrou, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

z : 13.05.2021 a. 13.08.2021 Osobně Po - Pá od 7 : 00 - 13 : 30 hod., na adrese firmy ROMOTOP spol. s r.o., Komenského 325, Suchdol n.

Odrou.Pžadavky : Min. SŠ odb. vzděl. s mat. (nejlépe v oboru mechanik, stroj.zám. nebo automechanik), znalost svař. výhodou, schopnost čtení výkresové dokum.

výborná znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem, dobrá uživatelská znalost práce s PC, ŘP skup. B, ochota cestovat, časová flexibilita, pečlivost a důslednost, odolnost vůči stresu, komunikační schopnosti.

Pracovní náplň : zaškolení na stř. montáže a osvojení si techniky konstrukčního zpracování krbových kamen a krbových vložek ve výrobě - cca 3 měsíce, příjem, vyhodnocení a vyřiz.

zákaznických reklamací, provádění servisní činností a oprav KK a KV u zákazníků, komunikace a řešení problémů se zákazníky a obch.

partnery v rámci péče o zákazníky, plnění úkolů v rámci servisní dílny (opravy, rekonstrukce, dílenské práce apod.)Přihlášku, vč.

strukturovaného životopisu, zašlete na pers. odd. do 31.05.2021.+) Pozn. : možnost prodloužení pracovního poměru na dobu určitou, příp.

změna na dobu NEURČITOU.Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100,- Kč, odměna na dovolenou, vánoce + podíl na zisku, možnost živ.

pojištěníKontakt : Mgr. Svatoslava Macháčová, tel. : 517 075 813, od 7 : 00 - 13 : 30 hod., e-mail : machacova.svatoslava romotop.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost