Specialista dávek SSP a dávek pěstounské péče
Annonce
Neratovice, CZ
před 3 dny

Pracoviště : Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Příbrami ní pracoviště v Neratovicích Hlavní náplň činnosti : - Zajišťování agend nepojistných sociálních dávek - Zajišťování výplaty dávek státní sociální podpory a dalších nepojistných sociálních dávek včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení.

Kvalifikační a další požadavky : - ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání - výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické komunikace - dobré organizační a komunikační dovednosti - znalosti, popř.

praxe v oblasti státní správy výhodou - řidičský průkaz sk. B výhodou Pracovní podmínky : - platové zařazení v . platové třídě v souladu s platnými právními předpisy - pružná pracovní doba plný úvazek - předpokládaný nástup možný .

července - pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle však na dobu let Zaměstnanecké výhody : - týdnů dovolené - dní indispozičního volna (sick days) - den volna na vyřízení osobních záležitostí - stravenky - příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb - odměny k životním a pracovním výročím V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do .

června včetně ovou adresu : nebo písemně na adresu : Úřad práce České republiky Krajská pobočka v Příbrami Na Výsluní Neratovice Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.

Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost