C++ programátor/ka Sklik.cz
Seznam.cz, a.s.
Praha
před 20 dny

Co řešíme

Do jednoho ze dvou našich datacenter právě dorazil HTTP požadavek na reklamu. Hodiny tikají. Buď stihneme do dvou desetin vteřiny vydat relevantní inzerát, na který návštěvník klikne, nebo přijdeme o peníze a servery budou běžet zbytečně.

Rozpošleme požadavek na výdejový cluster. Shromáždíme všechna data, co máme o stránce i o jejím návštěvníkovi. Sesbíráme všechny inzeráty, které máme v systému.

Profiltrujeme je desítkami filtrů, predikujeme jejich proklikovost a vybereme ten nejlepší z nich. Uff, stihli jsme to! Právě jsme vydali jeden inzerát.

Dnes nás jich čeká ještě 200 milionů.

Koho hledáme

Hledáme C++ programátora či programátorku, který / á s námi bude spolupracovat na vývoji reklamního systému Sklik. Požadujeme praktické zkušenosti s jazykem C++, v ideálním případě znalost standardu C++11 a knihoven STL (Standard Template Library), Boost a TBB (Threading Building Blocks).

Pokud navíc umíte Python a orientujete se v linuxovém prostředí, máte plusové body. Na oplátku dostanete možnost pracovat s rozsáhlými clustery desítek až stovek serverů, sáhnete si na optimalizaci a automatizaci procesů a naučíte se řadu databázových technologií, například Galera, Couchbase, Aerospike nebo Cassandra.

Přátelské prostředí

Neformální atmosféra, teambuildingy, firemní akce. Jsme pet friendly a máme fitko i lezeckou stěnu.

Výhody

Týden dovolené navíc, stravenky, Cafeterie, firemní školka nebo třeba příspěvek na hlídání dětí.

Technologie

Moderně vybavené pracoviště. Mac, Windows, Linux. Všechno máme.

Vzdělání a rozvoj

Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Jazykové kurzy. Interní vzdělávání a účast na konferencích.

Pracovní doba

Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost