Specialista v oblasti public relations
Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i.
Česká republika, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně ruština aktivně
  • Přidáno : 19.5.2018
  • Specialisté pro styk s veřejností :

    Pracovní náplň :

  • tvorba podkladů pro PR komunikaci;
  • řízení strategie PR aktivit a koncepce;
  • odpovědnost za vztahy s médii a přenos informací prostřednictvím tisku, rozhlasových a televizních kanálů, sociálních sítí;
  • koncepce textů pro webové stránky Výboru;
  • příprava periodických informačních a propagačních materiálů, psaní tiskových zpráv, PR článků;
  • spolupořádání společných vědeckých akcí s SÚJV (konferencí, workshopů apod.);
  • zajištění informovanosti o činnosti a plánech SÚJV i jednotlivých laboratoří;
  • reporting jednotlivých aktivit v rámci spolupráce ČR a SÚJV a dalšími členskými zeměmi;
  • úzká spolupráce s vědeckými pracovišti v ČR;
  • popularizace spolupráce ČR s SÚJV (věda, výchova studentů, spolupráce s průmyslovými partnery apod.)
  • budování a rozvíjení vlastních kontaktů s novináři
  • spolupráce s MŠMT a příprava článků
  • Požadavky :

  • státní občanství ČR
  • trestní bezúhonnost
  • výborné písemné a ústní komunikační dovednosti;
  • orientace v mezinárodním prostředí vzdělávání, vědy a výzkumu
  • proaktivní přístup s cílem iniciovat a realizovat projekty
  • schopnost práce v mezinárodním kolektivu.
  • Životopis, motivační dopis, kopii dokladů o dosaženém vzdělání, souhlas s jejich případným postoupením SÚJV a kopii výpisu z RT zašlete na : dubna ujf.cas.cz do 20. 6. 2018.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)