Pracovník/ce obchodního oddělení
ZLKL, s. r. o.
Loštice
před 5 dny
source : Hitprace

BRIGÁDA PO CELOU DOBU STUDIÍ - OBCHODNÍ ODDĚLENÍ; Láká tě obchod? Chceš zjistit, co to obnáší v praxi? Nezáleží na tom, jakou školu studuješ, pokud tě zajímá technika, postupně se u nás vše potřebné naučíš.

A k tomu získáš dobrou výchozí pozici pro pokračování kariéry v naší společnosti. Odpovídáš ano? Pak máš jedinečnou šanci u nás v ZLKL, hledáme na brigádní juniorskou pozici projektového manažera!CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

 • Zjistíš, jak funguje prostředí strojírenské firmy a co všechno projektový management obnáší.- Pronikneš do správného modelu komunikace se zákazníkem.
 • Naučíš se denně používat angličtinu.- Až se rozkoukáš, podíváš se do zahraničí, kam můžeš poté jezdit i pravidelně, bude záležet na tvých časových možnostech.
 • Vyroste z tebe projektový manažer pro zahraniční obchod.Zaměstnanecké výhody : Firemní stravováníCO BUDEŠ PRO TUTO PRÁCI POTŘEBOVAT?
 • Čas několik hodin týdně (např. 1 den v týdnu)- Angličtinu na komunikativní úrovni.- Zájem o obchod - touha prodat, vidět za sebou jasná čísla a výsledky.
 • CO PŘESNĚ BUDEŠ DĚLAT?Ze začátku budeš sledovat, jak funguje obchodní oddělení. Pomůžeš s tvorbou cenových kalkulací, naučíš se systém toku informací, výrobků, zakázek.

  Podíváš se s kolegou na služební cestu. Později dostaneš na starosti projekt nebo celého zákazníka. Budeš s ním komunikovat ohledně nových objednávek, stávajících dodávek, zařídíš, aby z výroby dostal vše včas a v dohodnuté kvalitě.

  Postupně pronikneš do našeho technologického zázemí, budeš číst technické výkresy a připravíš se tak na pozici manažera pro strategický obchod, který bude schopen oslovit a získat i zcela nové zákazníky.

  Ale nepředbíhejme! Nejdřív potřebuješ poslat svůj životopis a zúčastnit se výběrového řízení. I tato zkušenost stojí rozhodně za to!

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost