Elektrikář-Karviná,HPP,35-40000 Kč,3.sm.provoz
Randstad HR Solutions s.r.o.
Karviná, CZE
před 5 dny
source : JenPrace.cz

O nás

Máte zkušenosti s v oblasti elektroúdržby?

Nevadí Vám práce, která je na 3 směny? Případně 12-ti hodinové směny ?

Hledáte nové pracovní uplatnění?

Pak jste pro nás tím správným člověkem!

Pro našeho klienta, který se pohybuje v oblasti vývoje a výroby, hledáme šikovného kandidáta / kandidátku na výše uvedenou pozici.

Náplň práce :

Vaší náplní práce bude :

  • Provádění elektro údržby strojů a zařízení
  • Spolupráce se strojní údržbou
  • Zodpovědnost za technický stav strojů a zařízení
  • Provádění preventivní elektro a SW údržby (zálohování řídících systémů)
  • Analýza složitějších závad strojních zřízení a systémů
  • Komunikace s domácími i zahraničními dodavateli
  • Co od Vás očekáváme :

  • SŠ vzdělání se zaměřením na elektro
  • Nutná praxe mininálně 2 roky v oboru
  • Vyhláška 50 / 78 Sb., 6
  • Znalost řídícího systému Simatic
  • Znalost frekvenčních měničů
  • Pečlivost, důslednost, vytrvalost, zodpovědnost za výsledek práce, ochota pracovat ve směnném režimu
  • Znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • Co Vám můžeme nabídnout :

  • Motivační mzda zohledňující předchozí praxi 35 000 - 40 000 Kč ve 3. směn. provoze
  • 45 000 - 47 000 Kč v nepřetržitém provoze (12 hod. směny)
  • Náborový příspěvek 50 000 Kč
  • 13. plat
  • Stravenky v hodnotě 118 Kč / směnu
  • Příplatky nad rámec ZP
  • 25 dnů dovolené
  • Příplatek na penzijní připojištění ve výši 1 000 Kč
  • Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.