Speditér/ka
Annonce
Praha, CZ
před 5 dny

Na pozici speditéra potřebujete především : Do našeho týmu hledáme posilu na pozici speditéra. Nabízíme práci ve stabilní a stále se rozvíjející přepravní společnosti, která je jednou z největších společností v na našem trhu.

Požadujeme : - vítáme praxi v oblasti dopravy, není však podmínkou - energického a komunikativního člověka s orientací na výsledek - časovou flexibilitu a ochotu učit se novým věcem - uživatelskou znalost práce na PC - týmového hráče, který rád pracuje v kolektivu Co bude Vaší náplní práce : - vytváření cenových nabídek na konkrétní požadavky zákazníků (jak pro zahraniční přepravy tak i tuzemské) - komunikace se zákazníky a smluvními partnery - kompletní zajištění dané přepravy ( vyhledání vhodného auta, sepsání smlouvy, kontrola průběhu přepravy), práce s pohledávkami - schopnost samostatně řešit vzniklý problém s přepravou - zpoždění dodávky zboží, nebo jiný problém, který se v našem oboru může vyskytnout ( prostoje, vytěžování, poškození či ztrátta zboží, nedodržení požadovaných podmínek přepravy nebo neuhrazení faktur) Nabízíme : - zajímavé platové ohodnocení - fixní plat + prémie již od .

měsíce - práci v mladém kolektivu a moderním prostředí - firemní akce (školení, večírky, sportovní dny) - více dní dovolené za odpracované roky - .

a . plat, stravenkový bonus, příspěvek na sport - smlouvu na dobu neurčitou po zaškolení - Nástup možný ihned nebo dohodou Rádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe o Jistotu práce na HPP o Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti o Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů o .

i . plat o Možnosti kariérního růstu o Příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj o Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok) o Zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc) o Individuální motivační příspěvky o Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí o Možnost Home Office o Stravenky o Příspěvky na dovolenou o Firemní akce, zájezdy, večírky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost