Výrobní technolog
GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
Příbram, Holubov
před 19 hodinami
source : Hitprace

Výrobní technolog - Náplň práce : zajištění technologického zpracování zakázek; kontrola, změna a tvorba technologických postupů.

 • Požadujeme : vyučení a praxe v oboru polygrafie; praxe na pozici výrobního technologa ve výrobní společnosti výhodou; uživatelská znalost PC;
 • spolehlivost; pracovitost.Nabízíme : dlouhodobé perspektivní zázemí; záměstnání na hl. pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

 • Mzdové zvýhodnění na relax; příspěvek na životní (penzijní) pojištění, na stravování, na dopravu, na organizovanou dětskou rekreaci (tábory), lázeňskou péči;
 • odměna za pracovní a životní výročí; 25 dní dovolené po trvání PP nad 1 rok; příplatky na mimořádných akcích. Kontakt : personální oddělení, po tel.

  domluvě možno osobní návštěva. Ověřeno 20.5.2020

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost