Slévači
Brembo Czech s.r.o.
Ostrava, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

72113 SlévačiZamKPracoviště : Na Rovince 875, Ostrava - HrabováKontakt osobně po předchozí tel domluvě. Na osobní pohovor je nutno doložit životopis! Tel.

použijte odpovědní formulář.Práce na úseku sléváren. Těžší práce na licích strojích na odlévání hliníku, práce v teple.

Obsluha strojů, většinou založení výrobku do stroje, provedení operace, vizuální kontrola výrobku, ruční dobroušení. Práce na slévárně je pouze pro jedince, kteří jsou silní a v dobrém fyzickém stavu.

Ukrajinský jazyk výhodou.Zaměstnanecké výhody : Levnější mobilní tarif, bankovní produkty, příspěvek na penzijní připojištění, akce pro zaměstnance, příspěvek na sportovní aktivity, očkování proti chřipce, pojištění kolektivní odpovědnosti (pracovní činnosti), navýšený roční docházkový bonus, mimořádné bonusy za vynikající práci a dobré nápady aj.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost