Balič - Balička -20.000Kč čistého
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

Informace

Pro našeho významného klienta, největšího českého výrobce řezných nástrojů ze slinutého karbidu hledáme pracovníky na pozici : Balič - Balička

Náplň práce :

  • Optická kontrola a balení výrobků
  • Obsluha značících a balících CNC strojů
  • Práce na PC
  • Spolupráce s dalšími pracovníky kontroly a balírny
  • Co od vás očekáváme

  • Výhodou praxe ve výrobě
  • Základní uživatelská znalost PC- MS Office
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a důslednost
  • Dobrý zdravotní stav zraková zátěž
  • Co vám nabízíme

  • 12ti hod směny
  • 20.000,-Kč čistého
  • Nadstandadní příplatky za směnnost
  • 25 dní dovolené
  • Stabilní a dlouhodobé uplatnění
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem
  • Možnost finanční zálohy
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.