LEADER CoC Joining
Annonce
Chrastava, CZ
před 3 dny

Místo výkonu práce : Školní , Chrastava Plánování nových projektů a řešení problémů běžících projektů vyžaduje vysokou odbornost v oboru tavného a odporového svařování, pájení, lepení a nýtování, aby byly zajištěny výkonové a kvalitativní ukazatele výroby a aby byly minimalizovány výrobní náklady na produkt (vč.

fáze náběhu). Hlavním úkolem místa je stanovení správných pracovních postupů a volba, resp.dohled nad projekcí a konstrukcí výrobních prostředků.

Následně stanovení optimálních technologických parametrů. Průběžně pak školení a trénink odborného personálu na úrovni závodu a standardizace postupů.

Vaším úkolem bude : v oblasti svařování slitin oceli a hliníku, zejména svařování robotem, metodou MAG a MIG a SPOTa dále v oblasti pájení ocelí a průmyslového lepení kovů a v oblasti nýtování : - stanovovat zásady pro spojování kovů a kontrolovat jejich dodržování - stanovovat a kontrolovat procesy předcházející spojování - dbát na standardizaci výrobních prostředků pro spojování - navrhovat výrobní postupy pro spojované sestavy v sériové výrobě automobilních a motocyklových dílů - navrhovat koncepce svařovacích přípravků, technicky dohlížet nad konstrukcí spojovacích přípravků - technicky dohlížet při rozběhu výroby nových produktů - stanovovat optimální technologické parametry výroby - spolupracovat při hodnocení vyrobitelnosti nových produktů - zkušenosti z absolvovaných náběhů zapracovávat do koncepce nových projektů - optimalizovat stávající svařovací procesy (s cílem snížení nákladů nebo zvýšení jakosti) - sledovat moderní technologické trendy, rozvíjet dodavatele Benteleru a případně zavádět nové metody a dále : - reprezentovat region Východní Evropa na globálních setkáních a workshopech - přenášet regionální zkušenosti a poznatky do globálních odborných kruhů - přenášet globální standardy a zkušeností do regionálních závodů - organizovat a vést regionální setkání expertů a vychovávat odborníky v závodech Požadujeme : - VŠ strojní, obor strojírenská technologie, znalost a praxe v oborech - IWE (VT) (International Welding Engineer) - základy metalurgie oceli a hliníku - svařování oceli a / nebo hliníkových slitin, zejména robotem - nastavování parametrů na zdrojích Fronius, SKS, Harms&Wende a Bosch - pájení ocelí - průmyslové lepení kovů a nýtování - principy konstrukce výrobních strojů, nástrojů, přípravků - znalost zkušebních metod pro kontrolu jakosti spojů, zejména svarů - základy ekonomiky výrobních procesů - běžná IT gramotnost (MS Office, Auto CAD) popř.

D modelář - angličtina B / němčina A nebo naopak - řidičské oprávnění sk. B - prezentační a lektorské dovednosti Zaměstnanecké výhody : - možnost profesního růstu - .

plat (prémie za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce) - Kč docházkovou prémii - hodin dovolené - Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc - Kč stravenku (Sodexo kartu) za každý odpracovaný den, kantýna v závodě - členství v BENTELER Bonus programu (www.

benkarta.cz), zprostředkování MultiSport karty - dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele), mikulášskou besídku v Home Credit areně - sportovní aktivity, dny pro rodinu, firemní výročí - závodového lékaře, vitamínové balíčky, dny pro zdraví Hlásit se emailem.

 • Práce s PC
 • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
 • Nabízíme

 • Podnikové stravování
 • Dovolená navíc
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost