Vývojář webových a mobilních aplikací
ARGO22 s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Do naší firmy sídlící v centru ČB hledáme vývojáře s prokazatelnými zkušenostmi s alespoň jedním programovacím jazykem, který používáme.

A které technologie to jsou? Jdeme s dobou a ve vývoji používáme jen ty nejmodernější : Python 3, Django, PHP, Nette, Laravel, Node.

js, React, React Native, Docker, AWS, Git, HTML5, LESS, Sass, Javascript, Typescript, Angular2, Gulp. Jak si tě představujeme : - už nějaký ten rok programuješ - baví tě to, co děláš, a proto se rád neustále učíš - chceš pracovat v nejlepším městě na světě Co pro tebe máme : - sehraný tým, ve kterém můžeš vyrůst - projekty, na které budeš hrdý, třeba : - komunikační mobilní aplikace pro českou olympijskou výpravu - mobilní aplikace na čtení časopisů pro zákazníka z Filipín - SaaS webová aplikace na management leadů - flexibilní pracovní dobu - stylovou kancelář jen dva kroky od náměstí Pokud jste se v popisu našli, určitě se ozvěte.

Pomůže, pokud připojíte : technologie, které ovládáte, odkazy na svá díla. Benefity : bonus za úspěšně dokončený projekt, příspěvek na stěhování, občerstvení v kanceláři Kontaktujte nás na uvedený e-mail.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost