SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY
AC Jobs
Liberecký kraj
před 14 dny

Vyznáte se v oblasti štíhlé výroby? Baví vás hledat příčiny nedostatků a jejich následná náprava? Hledáte místo, kde byste uplatnili své dosavadní zkušenosti?

Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Libereckém kraji hledá posilu na pozici : SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Pracovní náplň

  • analýza výrobních procesů
  • navrhování a implementace lean metod
  • dohled nad dodržováním zavedených postupů
  • tvorba vzdělávacích materiálů a následné školení zaměstnanců
  • Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenost s metodami Kaizen, Kanban, SMED
  • praxi v oblasti lean managementu
  • zodpovědnost, dobré organizační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc
  • pravidelné odměny a bonusy
  • příspěvek na volný čas
  • dotované závodní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • místo výkonu práce : okres Liberec
  • Požádat