Úředník/ce odboru životního prostředí
Město Moravská Třebová
Moravská Třebová, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

POŽADAVKY : minimálně vyšší odborné vzdělání (studijní obory : stavební směr se zaměřením na vodní hospodářství, vodní hospodářství a vodní stavby, apod.

vítáno), komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, znalost zejména těchto zákonů : zákon č.

128 / 2000 Sb., o obcích, zákon č. 500 / 2004 Sb., správní řád, zákon č. 254 / 2001 Sb., vodní zákon, zákon č. 274 / 2001 Sb.

o vodovodech a kanalizacích, zákon č. 183 / 2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu a zákon č. 250 / 2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky, praxe na stejné či podobné pozici výhodou, osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti úředníků územních samosprávných celků pro správní činnost vodní hospodářství vítáno, výborná znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení, řidičské oprávnění sk.

B a zkušenosti v řízení.NABÍZÍME : příspěvek na stravování (stravenky), 5 týdnů dovolené, vzdělávání v oboru, po roce indispoziční volno, příspěvek na penzijní připojištění, ad.

KONTAKT : Je nutné doložit písemnou přihlášku do výběrového řízení se všemi náležitostmi a přílohami. Více informací jsou k dispozici na použijte odpovědní formulář na úřední desce městského úřadu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost