Nákupčí - automotive
Grafton Recruitment
Hrádek nad Nisou
před 1 dnem
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Máte praxi v nákupu, domluvíte se anglicky nebo německy a řešíte změnu zaměstnání? Pak se ozvěte.Hledáme nového kolegu na pozici : NákupčíCo u náš nákupčí dělá : provádí zásobování závodu materiálem a službami dle interních pravidel a směrnicvystavuje objednávky na základě schválených požadavků v SAPu a spoluzodpovídá za jejich plněnípro centrální nákup navrhuje roční plán dodavatelských auditů za závod CZ a podílí se na nich ve spolupráci s oddělením kvality a centrálním nákupemprovádí logistickou likvidaci faktur a řeší účetní diferencespoluvytváří hlášení pro Intrastat

BENEFITY :

Finanční benefity- Bonus za plnění hospodářského výsledku- 5 týdnů dovolené- Výše příplatků nad rámec Zákoníku práce- Bonus za odpracované roky- Odměna za pracovní a osobní jubilea- Příspěvek na stravování- Docházkový bonus- Příspěvek na penzijní připojištěníVzdělávání a rozvoj- Vzdělávací školení, jazykové kurzy- Výuka cizích jazyků ve firmě- Podpora dalšího vzdělávání a růstu kvalifikacePodpora rodin, kultura- Zvýhodněný tarif T-mobile- Celofiremní akce (Vánoční večírek, Den otevřených dveří, zájezd na vánoční trhy)- Placené volno při účasti při porodu dítěte- 3 dny otcovského volna- Letní dětský tábor 14 dní- Mikulášská besídka s dárky pro děti- Permanentní vstupenky do ZOO, IQ Landia, Technické muzeum Liberec- Kulturní akce vstupenky či příspěvek na vstupenky ( divadelní představení, koncerty )- Možnost letních brigád pro děti zaměstnancůSportovní vyžití, podpora zdraví- Příspěvek na kartu MULTISPORT- Permanentní vstupenky na domácí zápasy HC Bílí Tygři a FC Slovan Liberec- Možnost účasti na firemních sportovních hrách a dalších sportovních akcích- Příspěvek na nákup sportovního oblečení- Masáže karpálních tunelů přímo ve firmě- Zvýhodněná nabídka wellness, vitamínové balíčky, očkování proti chřipce, brýle

POŽADAVKY :

  • SŠ vzdělání-NJ nebo AJ na komunikativní úrovni-praxe na obdobné pozici min. 2 roky-znalost SAP a Intrastat podmínkou
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.