Plánař
Chropyňská strojírna, a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 989 / 8, Olomouc. Co u nás budete dělat? - plánovat a projektovat svařovny pro automobilový průmysl- pracovat v prostředí digitální továrny - Process Designer, Process Simulate- analyzovat zadané úkoly a specifikovat dle požadavků zákazníka- vést technická jednání se zákazníkem- projektovat procesní postupy- zpracovávat koncepty strojního zařízení (hrubé plánování)- připravovat a vyhodnocovat technickou dokumentaci detailního plánování (zakládací plán, upinací plán, bodovací plán, časové diagramy, MTM analýza, lepicí plány aj.

zpracovávat bezpečnostní koncept- zpracovávat technickou dokumentaci- aktivně spolupracovat s konstruktéry Co od Vás požadujeme?

 • minimálně středoškolské vzdělání v oboru strojírenství (technické, elektrotechnické zaměření) - práce vhodná i pro absolventy - komunikativní znalost alespoň jednoho světového jazyka (AJ, NJ), další jazyky výhodou (ŠJ, RJ)- znalost MS Office a CAD (Autocad, Microstation) výhodou- řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat, časovou flexibilitu- prostorovou, konstruktivní představivost, organizační dovednosti- schopnost práce v týmu, odolnost vůči pracovnímu vytížení- kreativní myšlení, zodpovědnost, pečlivost Co od nás můžete získat?
 • práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru - práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží - možnost vycestovat za prací i do zahraničí- pružné rozvržení pracovní doby- variabilní finanční bonusy- vzdělávací kurzy a školení- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění- příspěvek na stravování - firemní akce Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost