Sr Network Analyst
Honeywell, spol. s r.o.
Brno, Czech Republic
před 22 hodinami
source : Hitprace

První kontakt e-mailem.Popis : - Budete působit jako SME (Subject Matter Expert) pro vývoj síťových řešení, která se hladce integrují do bezpečnostní infrastruktury.

 • Budete budovat a provozovat datové sítě přes jednu fyzickou a logickou síť, převádět sítě pomocí softwaru na definované sítě, virtualizaci síťových funkcí, automatizaci a orchestraci.
 • Vyvinete globální portfolio služeb pro síťovou infrastrukturu napříč všemi weby Honeywell po celém světěNásledující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány : - Bakalářský titul v oboru- Více než 8 let zkušeností s IT infrastrukturou (zabezpečení, provoz a podpora sítí LAN včetně sítí WLAN)- 2 a více let praktických zkušeností v Cisco Prime, DNA centru a Cisco ISE- Pracovní znalosti DHCP, IPAM a praktické zkušenosti s platformou infoblox- Znát metodiky agilních (Scrum) projektů- Zkušenosti se ServiceNow nebo jinou podobnou formální platformou a / nebo metodikou správy služebZaměstnanecké výhody : - stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištěníSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost