MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ DĚLNICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ
Asistent Group s.r.o.
Hradec Králové
před 4 dny
source : Hitprace

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ- Místo výkonu práce : U Mostku 466, Pouchov, 503 41 Hradec Králové- Jedná se o zaměstnání přes agenturu práce ve společnosti Bühler Motor s.

 • r.o.- PP na dobu určitou od 25.4.2020 do 23.7. 2020- Náplň práce : výroba a montáž motorů, převodovek a jejich podskupin dále kontrola funkce motorů a převodovek, vše dle pracovních postupů, a další činnosti dle pokynu vedoucího zaměstnance uživatele určeného v pokynu k dočasnému přidělení- Požadujeme : zdravotní způsobilost pro práci v noci, pro práci v 3 směnném nebo nepřetržitém režimu;
 • manuální zručnost, pečlivost, zaměření na kvalitu; - Nabízíme : po zkušební době (resp. po 3 měsících) navýšení hodinové mzdy (tarifní třída 1a)mimořádné odměny : Měsíční odměna v nerovnoměrném režimu činí 1500,- Kč hrubého, měsíční odměna ve 3 směnném režimu činí 500,- Kč hrubého, možnost stravování v závodní kantýně - příspěvek na jídlo ze strany zaměstnavatele 55% z ceny jídla (denní směny), příspěvek na stravování ve výši 50,-Kč (noční směny a směny mimo pracovní dny);
 • měsíční odměny / prémie dle stanovených kritérií až do výše 1.750,-Kč (tarifní třída 1 + 1a), dovolená za kalendářní rok v délce 25 dnů- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail : asistentgroup asistentgroup.

  cz (kontaktní osoba : Křičenský Jiří)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost