PRACOVNÍK / PRACOVNICE MONTÁŽE
Wikov MGI a.s.
Hronov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky.Nástupní hrubá měsíční mzda včetně příplatků od 24.

 • 300,- Kč do 27.000,- Kč. Požadavky : vyučení v oboru strojírenství anebo adekvátní praxe; znalost čtení technické a výkresové dokumentace;
 • samostatnost, základní znalost ovládání PC.Nabízené výhody : 25 dnů dovolené; stravování v závodní jídelně s obědy od 28,- Kč;
 • příspěvek na penzijní připojištění až 900,- Kč; ubytování na podnikové ubytovně; další zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod.

  odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího).

  Kontakt - Ing. Žďárská Karolína, tel. : +420 491 488 111, e-mail : pracehronov wikov.com

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost