Oční specialista - Karviná
Optik House, s.r.o.
Karviná
před 3 dny
source : Hitprace

Unikátní koncept propojení oční ambulance, optometrie a oční optiky.Do našeho očního centra hledáme optika / optičku a optometristu s možným nástupem ihned.

Čím se budete zabývat? - Nabídkou a prodejem brýlí, kontaktních čoček a jiných očních pomůcek- Poradenstvím zákazníkům s výběrem- Administrativou spojenou s chodem optikyCo prací v Naší optice získáte?

 • Možnost přímé spolupráce s doktorem- Možnost prohloubit či získat praxi díky vzdělávacímu programu Vaše optika- Práci od pondělí do pátku.
 • Víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým- Motivující mzdové ohodnocení + měsíční odměny za pracovní výkony- Zvýhodněné ceny na Naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší- Celou řadu zaměstnaneckých benefitů- Pracovní smlouvu na dobu neurčitouPlatí o Vás, že : - Máte příjemné vystupování- Jste komunikativní a spolehlivý- Rádi se učíte nové věci, které Vás budou určitě bavit- Máte zkušenost s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)PAK JSTE PRÁVĚ TÍM, KOHO HLEDÁME!Teď už stačí poslat svůj životopis či stavit se osobně na pobočce nebo zavolat.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost