všeobecná sestra/praktická sestra
Nový domov, příspěvková organizace
Karviná, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Charakteristika vykonávané práce : Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu. Vykonávání činností podle 3 a 4 vyhlášky MZ č.

55 / 2011 Sb., kterou se stanoví činnosti zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků v oboru všeobecná sestra nebo praktická sestra.

Požadavky : Odborná způsobilost dle zákona 96 / 2004 Sb., který stanoví vzdělání pro sestry, osobní bezúhonnost, zdravotní způsobilostDovolená 5 týdnů, vzdělávání, stravování v jídelně domova (cena obědu 27,-), příspěvek na penzijní pojištění 200,- měsíčně, další benefity z FKSP - poukázky v hodnotě 4 000,- ročně, možnost prodloužení pracovního poměru po roce na neurčito, příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnostiZpůsob kontaktu : životopis zasílat na e-mail

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost