Podnikový řidič, až 38.000 Kč,volné so+ne, denně doma #K5ojb
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Poděbrady, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : Chcete přestat trávit spoustu času na pracovních cestách, mít konečně čas na rodinu a volno o víkendech a vydělat si až 38.

000 Kč? Chcete jezdit v bezpečném firemním prostředí a pracovat pro stabilní mezinárodní logistickou společnost s pravidelnými směnami?

Pak nás určitě kontaktujte, čeká Vás kromě zajímavé mzdy i spousta benefitů, např. 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na dopravu a mnoho dalšího! Stačí mít řidičák na C+E.Náplň práce :

 • manipulování návěsů pro vykládku a nakládku zboží v areálu firmy s použitím radiofrekvenční technologie RFID
 • příprava návěsů na vykládku či nakládku
 • rozplachtování, zaplachtování
 • pravidelná kontrola technického stavu svěřené technikyMísto výkonu práce : Průmyslová zóna Ovčáry u KolínaNabízíme : - zajímavou mzdu až 38.
 • 000 Kč / měsíc- příspěvek na dopravu- dopravní spojení z Kolína na všechny směny- 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem- 5 týdnů dovolené- možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu / přesčasová směna- vitamínové balíčky, očkování, kávu zdarma na pracovišti- volnočasové aktivity pro rodiny (dětské dny, apod.

  Požadujeme : - praxe sk. C+E, alespoň propadlý průkaz- spolehlivost, pozornost, pečlivost- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6 : 00-14 : 00, odpolední 14 : 00-22 : 00, noční 22 : 00-6 : 00)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost