UČITEL/KA VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍCH PŘEDMĚTŮ - ZÁKLADY PŘÍRODNÍCH VĚD + TĚLESNÁ VÝCHOVA
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ
Písek, CZ
před 6 hodinami
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : - Odbornou kvalifikaci pro přímou pedagogickou činnost : - Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (nebo doklad o průběhu studia) v předmětu tělocvik a základy přírodních věd pro SŠ (stačí aprobace na jeden předmět, v případě základů společenských věd stačí aprobace buď na fyziku, chemii, biologii), dle Novely zákona č.

563 / 2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění (s účinností od 1. 1. 2015). - Občanskou a morální bezúhonnost.

 • Zdravotní způsobilost. - Prokázanou znalost českého jazyka.Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, vedení školy je připraveno v případě oboustranného zájmu spolupráci rozvinout.
 • Nabízíme : výborné pracovní podmínky, dynamické vedení, inspirativní tým na škole, která má jméno, příspěvek na stravování (SYAS nebo oběd ve školní jídelně).

  První kontakt : Mgr. Pavel Sekyrka, Th.D. tel. použijte odpovědní formulář (po - pá 7 : 30 - 16 : 00 hod.), email : použijte odpovědní formulář - nechodit osobně.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost