Technik testovacích zařízení
Siemens
Letohrad, CZ
před 1 dnem

Chcete být součástí dynamického kolektivu techniků? Máte kvalifikaci v oboru elektro? Zajímá Vás moderní výroba? Pokud ANO, pak hledáme právě Vás! U nás v OEZ rozšiřujeme tým, a proto do našeho dynamického týmu techniků hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Technika testovacích zařízení.

Co bude Vaší náplní práce? Správa, údržba a obsluha testovacích zařízení. Správa parametrů testů a testovacích sekvencí.

Tvorba specifikace testovacích zařízení a konceptů testování. Znalost v oblasti testování vzduchových jističů Co od Vás vyžadujeme?

Min SŠ vzdělání. Odbornou kvalifikaci elektrotechnice (dříve vyhláška 50 / 1978, paragraf 5 / 6). Znalost z oblasti elektroniky výhodou.

Zručnost a samostatnost. Co vám nabídneme? Zajímavé a moderní pracovní prostředí protkané technologiemi. 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry.

Home office. Příspěvek na stravování (cena obědů 32 Kč). Roční příspěvek do programu Benefit plus na sport, volný čas, zdraví, kulturu, pojištění atd.

Akce pro zaměstnance (např. kulturní akce, sportovní akce, soutěže atd.). Možnost zapojit se do akciového programu Siemens.

Práci v jednosměnném provozu. A další skvělé benefity. Organization : Smart Infrastructure Company : OEZ s.r.o. Experience Level : Early Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost