Praxe při studiu
Digiteq Automotive
Praha, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle

Studuješ VŠ / VOŠ s technickým zaměřením a hledáš aktuálně příležitost učit se od odborníků z praxe?Zvládl / a bys chodit při škole do práce na min.

15 hod. / týden (ideálně ne méně jak na 4 hod. / den)?Chtěl / a bys poznat, jaké to je pracovat v nadnárodní firmě působící v oblasti vývoje a testování v automotive, kde jsou využívány nejmodernější technologie?

Neváhej a pošli nám své CV a motivační dopis! : -)Nástup možný ihned.V případě oboustranné spokojenosti jsme více než otevřeni pokračování spolupráce formou HPP po dokončení Tvého studia.

Při spolupráci na HPP se kolegové u nás mohou těšit např. z těchto BENEFITŮ : * Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji* Snížený pracovní úvazek (37,5 hod.

týden)* Flexibilní pracovní doba* 5 týdnů dovolené, Sick days* Flexi volno možnost napracovat si poskytnuté volno* Stravenky* Program Multisport* Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn.

Škoda* Jazykové kurzy (AJ / NJ) přímo na pracovišti* Odměna za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč* Řada firemních akcíV případě oboustranné spokojenosti jsme více než otevřeni pokračování spolupráce formou HPP po dokončení Tvého studia.Nástup možný ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost