Staň se konzultantem pro Septim posuň se v gastru výš
ASW Systems
K Hájům 2671/8, K Hájům 2671/8, Česko
před 16 hodinami
source : Grason

Jsme předním dodavatelem gastronomických systémů v České republice a náš pokladní systém Septim používají nejznámější restaurace.

Pro Septim aktuálně hledáme samostatného a spolehlivého konzultanta.brbrPokud tedy máte zkušenosti z gastronomie, chcete s ní zůstat v kontaktu, zajímá Vás svět IT a máte chuť se rozvíjet a pořádně nastartovat svou novou kariéru, čtěte dál.

Třeba na tuto pozici hledáme právě Vás! brbrbr Co bude na této pozici náplní Vaší práce? brbr Prezentace možností pokladního systému Septim potencionálním zákazníkůmbr Jednání se zákazníky zaměřující se na zlepšování jejich provozůbr Podpora a vedení uživatelů při konfiguraci systémubr Analýza klientských požadavků a navržení vhodných řešeníbr Návrhy nových funkcíbr Řízení instalací včetně nastavení dohodnutých parametrůbrbr Bez čeho se na této pozici neobejdete?

brbr Zkušenosti z práce v restauraci ideálně na pozici provozní, skladový účetní nebo vrchní číšníkbr Všeobecná znalost či alespoň zájem o IT br Alespoň základní znalost anglického jazyka br Jak už jsme zmínili výše, samostatnost a spolehlivostbr Řidičský průkaz skupiny B brbrbr Co Vám za to vše nabízíme?

brbr Práce na plný úvazekbr Ideální práci pro ty, kteří chtějí z gastronomie odejít, ale práce spojená s restauracemi je baví své znalosti z gastra tak můžete využít i z jiného pohledubr Vzdělávání a rozvoj v IT br Možnost občasné práce z domova br Pohodový a přátelský kolektivbr Spolupráce s inspirativními partnery z celého světa br Spolupráce s těmi nejlepšími restauracemi a jejich řetězci v České a Slovenské republice brbrNeváhejte a přidejte se k nám.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost