Svářeč/ka senior
Zambelli - technik, spol. s r. o.
Český Krumlov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Svářeč / ka senior - Chcete se podílet na výrobě designových kamen? V současné době hledáme svářeče do 3směnného provozu, který dokáže svařovat metodou MIG / MAG a práce s železem a hliníkem mu není cizí.

Požadujeme minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem a základní orientaci ve výkresové dokumentaci. Metoda TIG / WIG je výhodou.

Po zapracování nabízíme navýšením mzdy. Po uplynutí doby určité prodloužíme smlouvu na neurčito.Zaměstnanecké výhody : " příplatek za svařování 11 Kč / hod" příplatek za odpolední směnu 5 Kč / hod" příplatek za noční směnu 22 Kč / hod" měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny" měsíční bonus za 100% podíl na hospodářském výsledku ve výši 2000 Kč" systém věrnostních odměn" odměny dle životních jubileí" odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10000 Kč" odměnu za příchod na mimořádnou směnu ve výši 150 Kč" závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele" 5 týdnů dovolené" příspěvek na dojíždění" příspěvek na penzijní připojištění" zvýhodněný telefonní tarif" zvýhodněné vedení účtu UnicreditBank" další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnancůKontakt : Michálková Alena Ing.

tel. : 773 751 926 PO - PÁ 8 : 00-14 : 00e-mail : alena.michalkova zambelli.cz Ověřeno 20.12.2021

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost