Recepční - OZP
VKUS - BUSTAN s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Vyhrazeno pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.Pracoviště : Ostrava - Vítkovice1. kontakt e-mailem, telefonicky denně od 6 : 00 hod.

do 18 : 00 hod.Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail : rostislav.cielepa vkus-bustan.czNabízíme práci, která je vhodná pro invalidní důchodce v rámci zajištění recepčních služeb v krásné zrekonstruované budově v oblasti dolní Vítkovice v Ostravě.

Jak budete pracovat (pracovní doba) : - plánované směny v režimu krátký a dlouhý týden.- pracovní doba od 10 : 00 hod. do 18 : 00 hod.

 • 8mi hodinové směny,Co budete dělat : - zajištění recepčních služeb,- poskytování informací návštěvníkům,- prodej vstupenek,- drobný prodej zboží a upomínkových předmětů- jednoduchá písemná evidence,- snadná obsluha alarmu a kamerového systému.
 • Jaké znalosti a dovednosti požadujeme : - čistý trestní rejstřík,- komunikační schopnosti,- důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita.

  Nabízíme : - zajímavé mzdové ohodnocení od 96,00 Kč / hod. + příplatky,- výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou,- zázemí stabilní a specializované firmy,- možnost profesního růstu,- individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci.

  Zaměstnanecké výhody : příspěvek na lázně a rehabilitace, příspěvek na rekreační pobyty dětí, zaměstnanecké bezúročné půjčky, možnost profesního růstu

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost