TECHNIK OPRAVY SKLA
GLASS DOC s.r.o.
Hradešice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

POŽADUJEME : min. SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B, ochotu učit se novým věcem, smysl pro detail, ochotu cestovat (95 % zakázek realizováno v zahraničí), komunikativnost, důslednost, týmová spolupráce, příjemné vystupování, zkušenosti s prací v zákaznickém servisu, znalost práce na PC (MS Office)NÁPLŇ PRÁCE : oprava rozmanitých poškození skleněných ploch na různých objektech (pro tuto činnost budete vyškoleni našimi nejzkušenějšími kolegy)NABÍZÍME : zaměstání u české společnosti na HPP, zaškolení v oboru, možnost profesního růstu, práce v oboru, který se neustále vyvíjí a roste, 5 týdnů dovolenéNaším nejdůležitějším cílem je spokojenost našich zákazníků.

Jako servisní technik budete rozhodovat o tom, jak budou zákazníci naši firmu vnímat. Abyste se mohli o zákazníky co nejlépe postarat, budete mít k dispozici mobilní telefon, servisní vozidlo a všechny potřebné nástroje.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky : Ing. Nováček použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost