obráběč kovů
Magna Cartech spol. s r.o.
České Velenice, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Magna Cartech spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : České Velenice 600, České Velenice, 37810
  • Přidáno : 23.5.2018
  • Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) :

  • vyučení v oboru obráběč kovů; praxe - minimálně 5 let práce na frézce a soustruhu; obsluha CNC strojů s řídícím systémem Heidenhain výhodou;
  • základy práce s PC; znalost MS Office výhodou;
  • Ostatní znalosti a dovednosti : práce na obráběcích strojích; znalost čtení výkresové dokumentace; zkušenosti s výrobou náhradních dílů do lisovacích nástrojů;
  • komunikační schopnosti, spolehlivost, iniciativní pracovní přístup;
  • Pracovní náplň :

  • obsluha manuálních a CNC řízených strojů - programování
  • připravenost k dalšímu vzdělávání, aktivní přístup k práci
  • dodržování termínů oprav nástrojů
  • broušení řezných nástrojů
  • údržba obráběcích strojů
  • příprava dílů pro nástrojaře ( broušení, kalení)
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, třísměnná pracovní doba;
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)