Systémový administrátor se zájmem o oblast security
NTT Ltd.
Prague, Czech Republic
před 2 dny

In a constantly changing world, we work together with our people, clients and communities to enable them to fulfill their potential to do great things.

We believe that by bringing everyone together, we can solve problems using innovative technology that can create a world that is sustainable and secure.

At NTT, we encourage you to remain continuously curious, as that is what keeps you fast, flexible and relevant. No two days will be the same but that is what will help you grow and realize your full potential.

The power is in your hands to do great things. It’s time to lead the change, be the authentic you, to solve difficult challenges, to set the pace of change and to unleash your potential.

Want to be a part of our team?Chcete se posunout ve své kariéře do oblasti bezpečnosti? Manažer Security týmu, Michal, hledá zkušeného systémového administrátora, který se chce rozvíjet v oblasti informační bezpečnosti.

Working at NTT Co budete dělat : Podporovat realizaci projektů v oblastech informační bezpečnosti s využitím produktů SIEM, PAM a flow monitoring - vše potřebné vás naučíme Podporovat dodávané systémy Účastnit se jednání se zákazníky Spolupracovat při návrzích řešení s architekty Řešit změnové a servisní požadavky zákazníků Co byste měl / a umět, mít a znát : Zkušenosti na administrátorské pozici min.

2 roky VŠ technického směru nebo SŠ s relevantní praxí v délce 4 roky Zájem o oblast security (SIEM, PAM, Flow monitoring,CyberArk, IBM QRadar nebo Flowmon) Orientaci na zákazníka, příjemné vystupování Znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího Znalost anglického jazyka minimálně B2 Řidičský průkaz Technologické znalosti, které se Vám budou hodit : MS Windows server, terminál server, IIS, remote app (MCSA / MCSE : Windows Server certifikace) Linux základní administrace, schopnost analýzy logů, práce s procesy Skriptování v různých nástrojích / algoritmizace Práce s REST API, znalost XML / JSON Přehled v oblastech komunikačních sítí (routování, firewally, IPS, infrastrukturní síťové služby DNS, DHCP atp.

Znalosti z oblasti informační bezpečnosti výhodou Oceníme, když budete týmový hráč, ale budete umět pracovat i samostatně, když budete proaktivní a zeptáte se kolegů, když nebudete něco vědět.

Tým funguje na bázi knowledge sharing, tedy sdílíme to, co jsme se naučili na projektech a u zákazníků. Jsme nadšenci do technologií.

Obleky do práce nenosíme, ale oceníme když se obléknete profi ke klientovi. V neposlední řadě oceníme smysl pro humor What will make you a good fit for the role?

Co Vám nabídneme my : Bezva atmosféru, komunitu vysoce kvalifikovaných lidí Certifikace a školení Variabilní bonus Podporu zdraví : 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči 5 týdnů dovolené Auto i pro soukromé účely Multisport kartu Jazykové kurzy Příspěkek na obědy 55 Kč Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč / měsíc Náhrada mzdy v plné výši při pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně, volitelné semináře a další Posuneme Vás dál a ještě Vás to bude s námi bavit : -)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost