! TOP NABÍDKA ! ELEKTRIKÁŘ - SKVĚLÉ BENEFITY A STABILNÍ ZÁZEMÍ !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Neratovice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Jste zkušeným elektrikářem s platnou vyhláškou 50 min. 5? Nebo čerstvý absolvent který by chtěl plně rozvíjet svůj potenciál v mezinárodní společnosti se světovým jménem?

Neváhejte nám zaslat svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!Co Vám nabízíme?-Náborový příspěvek 10 000- po půl roce -Pracoviště dobře dostupné MHD / vlakem a firemní parkoviště -2x ročně prémie navíc-Výkonnostní prémie-Prémie za bezchybnou docházku-25 dní dovolené-Příspěvek na penzijní připojištění-Stravenkový paušál v maximální výši dle zákona-Pracovní doba PO PA 8 - 17 : 00- Výuka anglického a německého jazyka - Prémie za přínos firmě (zlepšení procesů apod.

Jakou práci u nás budete zastávat?- Opravovat výrobní stroje a zařízení ve výrobní firmě extruze plastů- Na základě technické dokumentace zapojovat výrobní stroje- Lokalizovat chyby výrobních strojůCo musíte znát / umět abyste u nás uspěli?

 • Vyučení v oboru a platnou vyhlášku 50 min. 5-Orientace v technické dokumentaci- Manuální zručnost ochota učit se novým věcemVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost