Sanitáři
Easy-prace.cz
Praha-Nusle, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Táborská č.p.

325 / 57, Nusle Košatková Michaela Ing., e-mail : michaela.kosatkova bbraun.com, tel. : 271 091 111 Zajištění ošetřovatelské péče o pacienty s chronickým i akutním selháním ledvin.

Vaše práce bude mimo jiné spočívat v přípravě lůžek pro pacienty, jejich vážení, pomoci s převlékáním a hygienou či s transportem imobilních pacientů v rámci dialyzačního střediska nebo jako doprovod pacientů na vyšetření mimo naše pracoviště.

Našim pacientům budete také podávat připravené svačiny a nápoje.

Naším cílem je poskytování kvalitní zdravotní péče, ke které patří také důraz na čistotu a hygienu.

Důležitou součástí Vaší práce proto bude dezinfekce povrchů, přístrojů a vybavení, starost o výměnu prádla nebo manipulace s nádobami na odpad.

rámci dialyzačního střediska se také budete podílet na skladování a doplňování spotřebního materiálu, se kterým pracujeme.

Výhody : Měsíční prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na aktivity ve volném čase, firemní akce.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost