Údržbář - elektrikář
ČEROZFRUCHT s.r.o.
Nehvizdy
před 6 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Pražská 298, 250 81 Nehvizdy Prvotní kontakt : - tel. : 283 001 176- e-mail : personalni ceroz.com Upřesňující údaje : - Přijmeme na hlavní pracovní poměr Údržbáře - elektrikáře na servis a údržbu balících linek, správu budov, chlazení, vzduchotechniky, bateriové výzbroje VZV atd.

Požadujeme min. SOU s výučním listem v oboru elektro, ŘP sk. B, vyhlášku 50 min. 5 (el. slaboproud), časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme motivační mzdové ohodnocení, mobilní telefon, dotované stravování, 4 týdny dovolené, jednosměnnou pracovní dobu.

Práce je vhodná pro absolventy. Zaměstnanecké výhody : - podnikové stravování- firemní doprava z Čelákovic a Prahy - Černého Mostu do Nehvizd a zpět

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost