SPECIALISTA OBCHODNÍCH NABÍDEK - armatury, MaR pro údržbu
Stimul - personální poradenství
Praha-Klánovice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Obsazujeme, pro oblast vedení obchodního případu, zabezpečení a rozvoj objednávky v produktech vlastní řady nebo jako výhradní zastoupení značky v ČR, pozici : SPECIALISTA OBCHODNÍCH NABÍDEK - armatury, prvky MaR pro údržbové provozyBudete posilou pro již existující tým.

Hlavním úkolem je zpracování a nabídka v sortimentu měřicí systémy, prvky pro potrubní systémy, elektro uzávěry apod.Ve spolupráci s dalšími kolegy obchodního týmu nejčastěji jednáte s již zavedenými klienty z řad instalačních firem nebo interní údržby závodů.

Řešíme dodávky pro nové či repasované provozy v teplárenství, potravinářství, strojírenství.Hlavními úkoly budou : zpracování nabídky dle poptávky, jednání o možnostech rozšíření objednávky u zákazníkaobjednání prvků u partnerských značek, které firma v ČR výhradně zastupuje komunikace se zákazníky z řad firem, poskytnutí informace, zpracování dotazu k sortimentu kombinace práce v kanceláři a v terénuPožadujeme : SŠ vzdělání - technický směr je výhodou ne nutný, uplatnění je i pro kolegy s obchodní zkušeností s technikouzkušenost či znalosti v sortimentu viz.

výše - uvítámezájem o technickou i komunikační činnostschopnost číst dokumentaci, zorientovat se v zařízeních, dílechpráce na PCŘP - sk.

B - pro cesty v okolí Praha, stř.ČechyNabízíme : stabilní zaměstnání v zavedené firměpráce v přátelské firměkancelář v širším centru, výborná dostupnostzajímavé ocenění práce a další benefity Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost