Elektrotechnik projektant, konstruktér
SYSTHERM s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického směru, tvorba projektů řídících systémů pro technologická zařízení v energetice, praxe na podobné pozici výhodou, technické myšlení, kreativita, časová flexibilita, pečlivost, ochota učit se, samostatnost.

Projektant řídicích systémů navrhuje pro dané předávací stanice nebo průmyslové aplikace elektrorozvaděč s řídicím systémem.

Při návrhu projektu komunikuje s projektantem technologie. Projektová dokumentace je vytvářená ve speciální aplikaci SW EPLAN, která byla pro SYSTHERM speciálně vyvinuta.

Opakované projekty pro technologie předávacích stanic komunální energetiky jsou již automaticky generovány ve firemním softwarovém řetězci HESCOpro TRACKflex TRACKnalpe TRACKkezav.

Tato pozice projektanta elektroinstalace a měření a regulace je vhodná i pro absolventy, kterým je pak připraven Program přípravy, který je veden zkušeným projektantem mentorem.

Programu přípravy je stanovena dostatečná časová osa pro zaškolení s dílčími termíny pro osvojení dané problematiky projektů řídicích systémů.

Znalost programu EPLAN - výhodou. Nástup možný ihned nebo dohodou.Životopisy zasílejte na personalni systherm.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost